Καλώς ήλθατε στο Άγνωστο Forum

Άγνωστο Forum

Αποστολέας Θέμα: Συζήτηση Γνωριμίας  (Αναγνώστηκε 7901 φορές)

Οκτώβριος 25, 2016, 01:19:29 μμ
  • Divide And Conquer
  • Διαχειριστής
  • Μέγας Παλαιός
  • Δημοτικότητα: +205/-0
  • Speak of the Devil and he shall appear.
    • https://www.facebook.com/dacdark
Τα μέλη του Κατοχικά Νέα που έχουν γραφτεί έως και την Δευτέρα 24 Οκτωβρίου έχουν τα ίδια στοιχεία σύνδεσης με το Κατοχικά Νέα, οπότε και δεν χρειάζεται να κάνουν νέο λογαριασμό. Τα νέα μέλη πρέπει να εγκριθούν από διαχειριστή του forum προ κειμένου να ελέξχουμε τις ψεύτικες εγγραφές.

Κάθε νέο μέλος καλό θα είναι να μας λέει ένα "ηλεκτρονικό γεια" σε αυτή εδώ την συζήτηση για να "συστηθούμε"
Δεν χρειάζεται να λες τι ξέρεις αλλά να ξέρεις τι λες. Σωκράτης.

Ακολουθήστε με στο Facebook
https://www.facebook.com/dacdark
Οκτώβριος 25, 2016, 11:18:00 μμ
Απάντηση #1
  • Μύστης
  • Δημοτικότητα: +12/-0
Γεια με λενε Stranger πολυ ομορφη η ιστοσελιδα σας μπραβο .... Θα ηθελα να μπορεσω απο εδω να γνωρισω καλους ανθρωπους για χομπυ εκδρομες τσαι και μπιριμπα ... και ειμαι ανοικτος στο θεμα γαμου ,... αν και παντρεμενος δεν θα ελεγα οχι σε χηρα με 18 καραβια !..αυτα ... καλως σας βρηκα !!
Μια μερα θα με πεις Stranger εμενα που βλεπεις ..!!!
Οκτώβριος 25, 2016, 11:19:28 μμ
Απάντηση #2
  • Divide And Conquer
  • Διαχειριστής
  • Μέγας Παλαιός
  • Δημοτικότητα: +205/-0
  • Speak of the Devil and he shall appear.
    • https://www.facebook.com/dacdark
Είσαι τρελός!  ;D ;D
Δεν χρειάζεται να λες τι ξέρεις αλλά να ξέρεις τι λες. Σωκράτης.

Ακολουθήστε με στο Facebook
https://www.facebook.com/dacdark
Οκτώβριος 25, 2016, 11:23:59 μμ
Απάντηση #3
  • Αφυπνιστής
  • **
  • Δημοτικότητα: +4/-0
  • Η ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΕΙΣΑΙ...ΕΣΥ!!!
Γεια με λενε Stranger πολυ ομορφη η ιστοσελιδα σας μπραβο .... Θα ηθελα να μπορεσω απο εδω να γνωρισω καλους ανθρωπους για χομπυ εκδρομες τσαι και μπιριμπα ... και ειμαι ανοικτος στο θεμα γαμου ,... αν και παντρεμενος δεν θα ελεγα οχι σε χηρα με 18 καραβια !..αυτα ... καλως σας βρηκα !!

Χαχαχα  ;D
ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΩΤΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Ν´ΑΝΑΨΕΙ!!!.... Η ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΝΑ ΚΥΜΑ....ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ....ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΜΑ.... Η ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΕΙΣΑΙ.....ΕΣΥ!!
Οκτώβριος 26, 2016, 12:01:30 πμ
Απάντηση #4
  • Μέγας Παλαιός
  • Δημοτικότητα: +9/-0
  • It is madness for sheep to talk peace with a wolf
 Α εδω συστηνομαστε ;;Γιαττι μπερδευτηκα στον " πανω οροφο " με τα λατινογενη και τα φατσοβιβλια... :P
Bang the head that doesh't bang!
Οκτώβριος 26, 2016, 12:03:46 πμ
Απάντηση #5
  • Μέγας Παλαιός
  • Δημοτικότητα: +9/-0
  • It is madness for sheep to talk peace with a wolf
Εδω ο κακος ο Λυκος
Ετοιμος για...δαγκωμα! 8)
Bang the head that doesh't bang!
Οκτώβριος 26, 2016, 12:04:04 πμ
Απάντηση #6
  • Μύστης

Χαχαχα  ;D

Βαζω στοιχημα 4 γυρους πιτα οτι δεν ειδες ποτε ακριβως εγινε η δηλωση με τα καραβια !!!!!
Οκτώβριος 26, 2016, 12:05:38 πμ
Απάντηση #7
  • Μύστης
Εδω ο κακος ο Λυκος
Ετοιμος για...δαγκωμα! 8)

Γεια σου ρε λυκε ... ελπιζω να μην εισαι ολο υποσχεσεις
Οκτώβριος 26, 2016, 12:13:47 πμ
Απάντηση #8
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Δημοτικότητα: +3/-0
εχουμε αρχισει ολα τα αρπαχτικα να μαζευομαστε;;; αρχιζει να μου αρεσει πολυ η παρεα!!!
Οκτώβριος 26, 2016, 12:14:07 πμ
Απάντηση #9
  • Αφυπνιστής
  • **

Χαχαχα  ;D

Βαζω στοιχημα 4 γυρους πιτα οτι δεν ειδες ποτε ακριβως εγινε η δηλωση με τα καραβια !!!!!

Με τσακωσες!   :o ...Ααα και μια πίτα γύρο αρκεί! :D
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 26, 2016, 12:16:21 πμ από pan78 »
ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΩΤΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Ν´ΑΝΑΨΕΙ!!!.... Η ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΝΑ ΚΥΜΑ....ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ....ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΜΑ.... Η ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΕΙΣΑΙ.....ΕΣΥ!!
Οκτώβριος 26, 2016, 12:18:52 πμ
Απάντηση #10
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Δημοτικότητα: +0/-0
Καλώς σας βρήκα και καλώς ήρθαμε όλοι στο Άγνωστο... καλό μας ταξίδι έχοντας πάντα ως αρχή την Αλήθεια.
Οκτώβριος 26, 2016, 12:21:57 πμ
Απάντηση #11
  • Μύστης
Καλως μας βρηκες καλα τα λες...λολ..παιδια μετα απο 6 χρονια τρολαρισμα κατα μου ..μου εχει βγει μια διαθεση σημερα να πειραζω κοσμο ..να με αντεξετε θα μου περασει ...
Οκτώβριος 26, 2016, 12:29:11 πμ
Απάντηση #12
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Δημοτικότητα: +0/-0
Καλως μας βρηκες καλα τα λες...λολ..παιδια μετα απο 6 χρονια τρολαρισμα κατα μου ..μου εχει βγει μια διαθεση σημερα να πειραζω κοσμο ..να με αντεξετε θα μου περασει ...
μωρε πειραξε μας οσο θες!!!! και μεις ειμαστε χειροτεροι απο σενα στο πειραγμα αμα εχουμε ορεξη stranger
Οκτώβριος 26, 2016, 12:31:57 πμ
Απάντηση #13
  • Αφυπνιστής
  • **

τη κάτσαμε!!!  :o
Οκτώβριος 26, 2016, 12:37:34 πμ
Απάντηση #14
  • Μύστης
Για φαντασου να παρω εκδικηση πανω σας για ολα τα τρολλ που μου ρουφηξαν το αιμα ...