Καλώς ήλθατε στο Άγνωστο Forum

Άγνωστο Forum

Αποστολέας Θέμα: peuegeot partner 1.6 hdi td κλουβάκι Ανταλλακτικά  (Αναγνώστηκε 776 φορές)

Νοέμβριος 05, 2016, 11:28:23 πμ
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Δημοτικότητα: +1/-0
Ανταλλάσω κομμάτια από τον κινητήρα με τρόφιμα. Κατά προτήμιση όσπρια. Για όποιον νομίζει ότι αστειεύομαι να αναφέρω μερικά κομμάτια. Καπάκι κινητήρα πλανισμένο (50e) ελεγμένο γιά ρίγματα (70e) κοστολογείτε 200e. EGR βαλβίδα άλλα 200. Τρομπες πετρελαιου νερου και διάφορα άλλα (βαση κολαρο τούρμπο και όλα τα ακριβα κομμάτια).
    Υπάρχει και αγγελία στο car  αλλά με τρόφιμα βγαίνει 60% φθηνότερο και αν τα όσπρια είναι ιδιοπαραγωγή βγαινει σχεδών τσάμπα!.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 05, 2016, 12:02:01 μμ από Δημήτρης »
Νοέμβριος 05, 2016, 09:34:39 μμ
Απάντηση #1
  • Διαχειριστής
  • Μύστης
  • Δημοτικότητα: +12/-0
Δημητρη καλησπερα ..αυτη η κινηση ειναι λογω αναγκης η ειναι ενας πολυ εξυπνος και αντιστασιακος τροπος να μαζεψεις πχ την αποθηκευση σου .; Ρωταω για να δουμε αν πρεπει να κινηθουμε υπερ σου σε πριπτωση αναγκης κοκ..
Μια μερα θα με πεις Stranger εμενα που βλεπεις ..!!!
Νοέμβριος 06, 2016, 01:53:27 πμ
Απάντηση #2
  • Νέο Μέλος
  • *
Δημητρη καλησπερα ..αυτη η κινηση ειναι λογω αναγκης η ειναι ενας πολυ εξυπνος και αντιστασιακος τροπος να μαζεψεις πχ την αποθηκευση σου .; Ρωταω για να δουμε αν πρεπει να κινηθουμε υπερ σου σε πριπτωση αναγκης κοκ..

Δεν έχω ανάγκη απο τρόφημα. Αλλά είμαι αρκετά σύγουρος οτι θα τα χρειαστώ στο τέλος, και αν όχι εγώ τότε κάποιος απο τη γειτονιά μου.
Νοέμβριος 06, 2016, 02:08:50 μμ
Απάντηση #3
  • Divide And Conquer
  • Διαχειριστής
  • Μέγας Παλαιός
  • Δημοτικότητα: +205/-0
  • Speak of the Devil and he shall appear.
    • https://www.facebook.com/dacdark
Δεν χρειάζεται να λες τι ξέρεις αλλά να ξέρεις τι λες. Σωκράτης.

Ακολουθήστε με στο Facebook
https://www.facebook.com/dacdark
Νοέμβριος 10, 2016, 04:53:34 μμ
Απάντηση #4
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Δημοτικότητα: +2/-0

Δεν έχω ανάγκη απο τρόφημα. Αλλά είμαι αρκετά σύγουρος οτι θα τα χρειαστώ στο τέλος, και αν όχι εγώ τότε κάποιος απο τη γειτονιά μου.

Τι να πω... είσαι συγκλονιστικός! Χίλια Μπράβο!
Δε ζυγιάζω, δε μετρώ, δε βολεύομαι!
Ακολουθώ το βαθύ μου χτυποκάρδι.
Νοέμβριος 10, 2016, 07:16:29 μμ
Απάντηση #5
  • Νέο Μέλος
  • *

Αντί για μπράβο και εύγε ψαξτε να βρειτε κανέναν να τα θέλει. Αλήθεια πότε λέμε μπράβο? Εύγε?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 10, 2016, 07:18:11 μμ από Δημήτρης »