Καλώς ήλθατε στο Άγνωστο Forum

Άγνωστο Forum

Πολεμική προβοκάτσια Αλβανών: Κατηγορούν ελληνικό κόμμα για Βομβιστική επίθεση κατά του «προέδρου της Τσαμουριάς» και καλούν τον UCK να δράσει την ημέρα εορτής του Αγίου Κοσμά του Αιτωλού! Ανεμοστρόβιλοι διέσχισαν τη Μαύρη Θάλασσα στο Σότσι (βίντεο) Η κατάρριψη του μύθου της χορτοφαγίας! Μια διατροφική και ολιστική αξιολόγηση για την υγεία των βιολογικών μας συστημάτων. Καταγραφή ΑΤΙΑ πάνω από την Καλαμάτα (ΦΩΤΟ+ΒΙΝΤΕΟ) Γιατί ΚΑΤΕΚΑΨΑΝ την ΝοτιοΔυτική Ζάκυνθο; Τι Έγραψε ο Ηρόδοτος… Bundesbank: Μετέφερε 54.000 μπάρες χρυσού από ΗΠΑ και Γαλλία στη Φρανκφούρτη Σοκ με το χάραγμα! Τα μικροτσίπ θα χρησιμοποιούνται ως «εργαλείο αναγνώρισης»- Ιατρός με 6 εμφυτεύματα στο κορμί του! (ΒΙΝΤΕΟ) Ζορίζουν τα πράγματα στις ΗΠΑ – Βάζουν μέχρι και τον ΟΗΕ να κάνει «συστάσεις» Οι Αρχαίοι Έλληνες είχαν φτιάξει τσιμέντο αδιαπέραστο από την ραδιενέργεια! Πρωτοσέλιδο-«φωτιά» από το Charlie Hebdo: «Ισλάμ, θρησκεία της αιώνιας ειρήνης»

Αποστολέας Θέμα: ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΣΤΕΓΟΣ  (Αναγνώστηκε 701 φορές)

Ιανουάριος 14, 2017, 02:41:28 μμ
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Δημοτικότητα: +0/-0
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΝΗΜΑ ΣΤΟ "ΚΑΤΟΧΙΚΑ ΝΕΑ"

ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ...
ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ ΕΝΩ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ / ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΑΣΜΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ;

Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΟΠΟΙΟΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
Ιανουάριος 14, 2017, 02:47:13 μμ
Απάντηση #1
  • Divide And Conquer
  • Διαχειριστής
  • Μέγας Παλαιός
  • Δημοτικότητα: +205/-0
  • Speak of the Devil and he shall appear.
    • https://www.facebook.com/dacdark
Καλησπέρα Ευγενία.

Δεν έχει αλλάξει κάτι. Βεβαίως και μπορείς να απαντήσεις ή να σχολιάσεις. Τι ακριβώς εννοείς;
Δεν χρειάζεται να λες τι ξέρεις αλλά να ξέρεις τι λες. Σωκράτης.

Ακολουθήστε με στο Facebook
https://www.facebook.com/dacdark
Ιανουάριος 15, 2017, 12:42:45 μμ
Απάντηση #2
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Δημοτικότητα: +0/-0
Καλησπέρα Ευγενία.

Δεν έχει αλλάξει κάτι. Βεβαίως και μπορείς να απαντήσεις ή να σχολιάσεις. Τι ακριβώς εννοείς;

ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ
ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΛΕΥΚΗ ΣΕΛΙΔΑ...