Καλώς ήλθατε στο Άγνωστο Forum

Άγνωστο Forum

Αποστολέας Θέμα: Επειδη τραβηξε πολυ και πρεπει να καταλαβω...  (Αναγνώστηκε 80 φορές)

Σεπτέμβριος 29, 2017, 04:57:27 μμ
  • Νέο Μέλος
  • *
  • Δημοτικότητα: +0/-0
Καλησπερα σε ολους και ολες!

Λοιπον επειδη το κραταω χρονια μεσα μου πρωσπαθοντας να καταλαβω αλλα μαλλον ειμαι χαζουλης και δεν,θα το εκφρασω εδω που τουλαχιστον υπαρχουν Ανθρωποι που εγω πιστευω οτι το κατεχουν  και σιγουρα πιο πολυ απο μενα το θεμα της συγχρονικοτητας,δε χρειαζεται να σας ονομασω ξερετε καλα ποιοι ειστε.

Με οσο λιγοτερα λογια μπορω αρχιζω.
Γεννημενος 2-11 και ωρα 11:20 και εκει αρχιζουμε,το ρολοϊ να γραφει αμετρητες φορες στη διαρκεια της ζωης μου(38 ετων) 11:20,2:11.
112 ο αριθμος της πολυκατοικιας που ζω εδω και χρονια
ο οροφος 2ος το νουμερο του διαμερισματος 1 αριθμητικα με βαση τα διαμερισματα της πολυκατοικιας ανα οροφο.
11:20 η ωρα αναχωρισης για ταξιδι που πηγα να χασω τη ζωη μου και ειδα οραμα εναν αντρα με καποια (χ) χαρακτηριστικα,να σημειωσω οτι εγινε στο 112 χλμ Αθηνων Πατρων και η οδικη που ηρθε επαθε σοκ (δεν εχει βγει ζωντανος κανεινας απο τετοιο ατυχημα) η κουβεντα του οδηγου της οδικης.
Σε αναζητηση μου μετα απο καιρο που ειδα οτι αυτος ο αριθμος με ακολουθει εκ γεννετης ειδα οτι εχουν γινει πολλα και διαφορα http://chronoskopos.blogspot.gr/2015/11/2-11.html
σε συνεχεια της αναζητησης βλεπω οτι 2-11 γιορταζουν Ακίνδυνος,Ανεμπόδιστος,Αφθόνιος,Ελπιδηφόρος, Πηγάσιος
5 που και μονο ακουστικα μου φανηκαν θετικα ονοματα και που και απο το καθε ονομα διακρινω στη ζωη μου κατι,αλλα παλι η κουτρα μου ΔΕΝ μπορει να καταλαβει το νοημα αυτου του αριθμου που κουβαλαω.
1:12 το βραδυ (αξεχαστο) συναντηση με γυναικα χτυπημενη ασχημα στο δρομο μετα απο κλοπη,σωθηκε η ζωη της,τα λογια των γιατρων και της μητερας(μαντιλοφορουσας και με αμετρητες ευχες) της μετα απο 10 μερες που πηγα να την δω αφου εβρισα καμποσους σε καναλι που εβγαλε το περιστατικο.
2:11 το βραδυ την ημερα των γεννεθλιων μου (2-11) αμεση μεταφορα του πατερα μου στο Γεννηματα λογο εγκεφαλικου.
Τωρα να μην αναφερω οτι το 11:11 το 22:22 το 00:00 και αλλες ωρες ηταν αιτια απο μικρος να πεταξω το ρολοϊ,σε σημειο που νομιζα οτι ειμαι προγραμματισμενος.
Αλλοι δυο αριθμοι που με ακολουθουν ειναι το 14 και το 18 και αυτοι οι δυο γ@@ντε κανονικα 2 φορες 14 του μηνα εχω καταληξει στην εντατικη τη μια και την αλλη στο νοσοκομειο.
το 18 οποτε ερχεται απλα ειμαι προετοιμασμενος ψυχικα για οτι φερει και δεν ερχομαι σε επαφη με πολυ κοσμο.
Απλα ηθελα να το εκφρασω γιατι δεν πηγαινε αλλο,αν καποιος θελει να κανει μια αναφορα ή να πει κατι πανω σε αυτο που να μου ριξει λιγο φως θα το εκτιμουσα.
Ποτες τ'αμοναχο δεντρι δε το φοβιζει μπορα
μηδε η κοιτη ποταμου κι ας το χτυπα με φορα